Summerlicious در تابستان امسال دوباره با ما

Summerlicious برنامه پشتیبانی اقتصادی رستورانهای تورنتوست که بعد از اولین رکود سخت رستورانها پس از اپیدمی سارس در سال 2009 توسط دولت شهر تورنتو به اجرا نهاده شد. این برنامه دو بار در سال در فصلهای تابستان و زمستان از سال 2009 تا کنون به اجرا در آمده و موفق بوده است. در طول این دوره رستورانها به ارائه فهرست غذاهای چندگانه مخصوص با قیمت کم شده می پردازند که بسیار زیبا و به طرز مخصوصی تزئین شده اند. فهرست مخصوص به همراه قیمت پس از تخفیف آنها توسط رستورانها در زمان ثبت نام که به صورت حضوری یا از طریق ثبت نام اینترنتی انجام می شود به مرکز ثبت نام شهر تورنتو پیشنهاد می گردد. در صورت پذیرش, این برنامه در آن رستوران به اجرا در می آید. در اوت امسال این فهرستها در بیش از دویست رستوران شهر ارایه می شوند.

این برنامه امسال از روز جمعه دوازدهم اوت شروع شده و در روز بیست و هشتم این ماه به پایان می انجامد.

به گزارشی که ما در ارتباط با این برنامه از رستوران فلوگا واقع در خیابان کندی در منطقه اسکاربورو تهیه کرده ایم توجه کنید.

این رستوران بسیار مناسب تزیین شده بود و تمیز و مرتب به نظر می رسید. پرسنل آن کارآمد بودند و با گرمی بسیار به ما خوش آمد گفتند. ما با مدیر رستوران آقای جرج مصاحبه کردیم تا نظر او را در مورد این برنامه و علاوه بر آن میزان موفقیت این برنامه در رستوران فلوگا جویا شویم.

آقای جرج مدیر رستوران اظهار کرد که بیش از سی سال در رستورانها سابقه فعالیت دارد. رستوران فلوگا چهار سال قبل توسط آقای جرج خریداری شده است.

او از نتیجه Summerlicious و Winterlicious در رستوران خود بسیار راضی بود و از جمع شدن میهمانان کنار هم و حضور مردم تورنتو در رستورانش و در سطح شهر پس از سالهای سخت و انزوای اپیدمیک اظهار خوشنودی می کرد.

او اضافه کرد که این برنامه علاوه بر جاذبه های مخصوصی که برای جذب میهمانان به همراه می آورد در جهت عادلانه شدن جذابیت و اهمیت رستورانها گام مثبتی برداشته و به برابری و منصف شدن رقابت بین رستورانهای منطقه به خصوص در مقایسه با رستورانهای جنوب شهر تورنتو کمک می کند. او گفت که به همین علت امسال تصمیم گرفته که برای اولین بار در این برنامه شرکت کند و پیش بینی می کند که در هفته آینده به علت این جاذبه تعداد میهمانان در رستورانش افزایش چشم گیری پیدا کند. او اظهار کرد که این برنامه فرصت جدیدی در اختیار مردم تورنتو قرار می دهد تا فرهنگهای متفاوت را با فهرستهای جدید و گوناگون در مناطق مختلف شهر تجربه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سخنگو