North York General Hospital

North York General Hospital
نام حقوقی (مؤسسه):
North York General Hospital
توضیح :
بیمارستان نورث یورک
آدرس:
4001Leslie St, Toronto ON
کد پستی:
M2K 1E1
وبسایت:
تلفن:
بیشتر بدانید:

 ۲۴ ساعته
دارای بخش اورژانس
تأسیس: ۱۹۶۸
تعداد تخت: ۱۹۲
دانشگاه وابسته: University Of Toronto
بیمارستان عمومی نورث یورک یا به اختصار NYGH، یک بیمارستان آموزشی در تورنتوست که به فراهم کردن خدمات آموزشی برای متخصصین و دانشجویان رشته های مربوطه در تورنتو میپردازد. این بیمارستان شامل بخش‌های اورژانس، سرپایی، بستری و مراقبت‌های درازمدت است. سایر خدمات این بیمارستان شامل پزشکی خانواده و اجتماع، آزمایش‌های ژنتیکی، مراقبت‌های مادر و کودک، تصویربرداری تشخیصی، مراقبت از سالمندان، بخش سلامت ذهن و روان و خدمات جراحی است.
بیمارستان عمومی نورث یورک یکی از بیمارستان‌های دانشگاهی برجسته در کشور کاناداست. این بیمارستان، یکی از سه بیمارستان تشکیل‌دهندهٔ آکادمی پیترز-بوید در دانشکدهٔ پزشکی دانشگاه تورنتو است. به گزارش “نیوز ویک” در سال 2019 بیمارستان عمومی نورث یورک با داشتن امتیاز 91 در رتبه دوم بیمارستانهای کل کشور بعد از “بیمارستان جنرال تورنتو” قرار داشته است.
این بیمارستان مراقبت‌های بستری حاد و سرویس شبانه‌روزی اورژانس دارد. در سال ۱۸–۲۰۱۷، بخش اورژانس ۱۱۴٬۳۸۴ نفر مراجعه‌کننده داشت. برای بسیاری از انواع سرطان از جمله سرطان پستان، سرطان روده بزرگ، سرطان پروستات و سرطان‌های ادراری و دستگاه تولید مثل زنان را ارائه می‌کند.

“مرکز مراقبت‌های سرپایی برانسون”در خیابان فینچ عربی یکی از توابع این بیمارستان است که هم‌اکنون به‌عنوان یک مرکز تشخیص کووید-۱۹ مورد استفاده قرار می گیرد. ویکی پدیا

 

Send Message to listing owner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری