Canadian Feed The Children

Canadian Feed The Children
نام حقوقی (مؤسسه):
Canadian Feed The Children
توضیح :
تغذیه کودکان – کانادایی
گروه:
آدرس:
2Lansing Square #901, North York, ON
کد پستی:
M2J 4P8
تلفن:
بیشتر بدانید:

نوع سازمان :  خیریه

هدف : کاهش فقر و کمک به کودکان

سال تأسیس: 1986

Canadian Feed The Children یک موسسه خیریه کانادایی است ، که در تورنتو ، انتاریو مستقر است. این یک سازمان غیردولتی سکولار (NGO) است ، که در  زمینه توسعه بین المللی کار می کند و با گروه های مستقر در جامعه برای کاهش فقر در کشورهای در حال توسعه از جمله بولیوی ، اتیوپی ، غنا و اوگاندا و در جوامع بومی کانادا شریک است. این یک موسسه خیریه ثبت شده کانادایی است که مأموریت دارد از طریق اقدامات جامعه در کانادا و سراسر جهان سطح زندگی و ظرفیت برای کودکان را بالا ببرد…

این سازمان برنامه هایی دارد كه اساساً بر رشد و فقر زدایی از جمله تغذیه ، آموزش و پرورش و ظرفیت سازی متمركز است. 

این آژانس در سال 1986 با عنوان Canadian Feed The Children در استان بریتیش کلمبیا ، کانادا تاسیس شد. در اوایل دهه 1990 ، دفتر مرکزی به تورنتو ، انتاریو منتقل شد. تقاضانامه آن تحت قانون شرکتهای کانادا- قسمت دوم  اعمال شد.

مسئولیت مالی و قابل اعتماد بودن برای Canadian Feed The Children بسیار مهم است. این سازمان توسط مرکز مدیریت دانشگاه کویینز به خاطر موفقیت در ایجاد اعتماد مالی، اداره و شفافیت قوی به عنوان مدیر و حسابدار حرفه ای انتاریو شناخته شده است.

این سازمان همچنین جزو یکی از گروههای بسیار کوچک مؤسسات غیرانتفاعی کانادا است که در سال 2013 توسط Imagine Canada مدرک معتبر دریافت کرده از آن زمان اعتبار خود را حفظ کرده است.

Send Message to listing owner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری