Khan Academy

Khan Academy
نام حقوقی (مؤسسه):
Khan Academy
توضیح :
آکادمی خان
آدرس:
P.O. Box 1630
Mountain View, CA
کد پستی:
94042
تلفن:
تلفن دوم:
بیشتر بدانید:
آکادمی خان .Khan Academy, Inc یک سازمان آموزشی غیرانتفاعی آمریکایی است که در سال 2006  توسط “سلمان خان” ایجاد شده است. هدف آن ایجاد مجموعه ای از ابزارهای آنلاین با وبسایتی به همین نام است که به آموزش دانش آموزان کمک می کند. هدف اصلی این سازمان، «ارائه امکانات آموزشی با کیفیت و استاندارد بالا، به هرکس و در هر کجا» بیان شده‌است.
این سازمان دروس کوتاه را به صورت فیلم تولید می کند.  وب سایت آن همچنین شامل تمرینات و مواد تمرینی تکمیلی برای مربیان است. همه منابع به صورت رایگان در دسترس کاربران وب سایت و برنامه هستند. در وب‌گاه این سازمان بیش از ۷۰۰ دوره های آموزشی مواد درسی ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، اقتصاد، تاریخ، پزشکی و… به رایگان ارائه شده‌است که در وب‌گاه یوتیوب نیز قابل دستیابی است. آکادمی خان پخش ویدیوهای فارسی را از سال ۲۰۱۳ شروع کرده‌است. منبع : ویکی پدیا آکادمی خان یک سازمان غیرانتفاعی است که بیشتر از طریق کمک های مالی سازمان های خیرخواهانه تأمین می شود.
وب گاه خان آکادمی با هدف ارایه یک تجربه یادگیری شخصی و رایگان ، عمدتا بر روی فیلم هایی که در YouTube میزبانی می شوند تمرکز میکند.
این وب گاه یک مجموعۀ کامل تحصیلی است که علاوه بر فیلم های موجود شامل  ارزیابی پیشرفت ، تمرینات عملی و ابزارهای آموزشی دیگر نیز می باشد. وبسایت آموزشی خان از طریق دستگاه های اندروید نیز قابل دسترسی است.
فیلم های آکادمی خان به چندین زبان ترجمه شده است که نزدیک به 20 هزار ترجمه زیرنویس در آن موجود است. این ترجمه ها عمدتا داوطلبانه با کمک مشارکت های بین المللی انجام می شوند. سکوی آکادمی خان به زبانهای انگلیسی (en) ، Bangla (bn) ، بلغاری (bg) ، چینی (zh) ، فرانسوی (fr) ، آلمانی (de) ، گرجی (ka) ، نروژی (nb) ، لهستانی (pl) ، پرتغالی (pt) ، اسپانیایی (es) ، صربی (sr) ، ترکی (tr) و ازبکی (uz) ، و تا حدودی به 28 زبان دیگر نیز موجود است. منبع اطلاعاتی ویکی پدیا

Send Message to listing owner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری