سیاست حریم خصوصی

نام وبسایت https://www.sokhangoo.com می باشد.

نظرهای شما

وقتی بازدیدکنندگان در سایت ما نظری می گذارند داده های وارد شده بعلاوه آدرس IP بازدیدکننده در فرم نظرات و رشته عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه جمع آوری می گردد.

از آدرس ایمیل شما  یک رشته ناشناس ایجاد شده و ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود

تا ببیند آیا از آن استفاده می کنید یا خیر. سیاست حفظ حریم خصوصی سرویس Gravatar در اینجا موجود است: https://automattic.com/privacy/.

پس از تایید نظر شما، عکس نمایه و اطلاعات شما در متن مورد نظر شما برای عموم قابل مشاهده می شود.

رسانه ها

 اگر تصاویری را در وب سایت ما آپلود می کنید، باید از آپلود تصاویر با محلهای جاسازی شده (EXIF GPS) خودداری کنید. بازدیدکنندگان وب سایت می توانند هر گونه داده جاسازی شده را از تصاویر موجود در وب سایت ما دانلود و استخراج کنند.

بیسکویت ها

 اگر نظری در سایت ما بگذارید نام، آدرس ایمیل، مشخصات و وب‌سایت شما در کوکی‌ها ذخیره می شود. اینها برای راحتی شما هستند تا مجبور نباشید

وقتی نظر دیگری می‌گذارید دوباره اطلاعات لازم را پر کنید. این کوکی ها یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از صفحه ورود به سیستم ما بازدید کنید، ما یک کوکی موقت برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی ها را می پذیرد یا خیر تنظیم می کنیم.

این کوکی حاوی داده های شخصی نیست و وقتی مرورگر خود را می بندید از بین می رود.

هنگامی که وارد سیستم می‌شوید، ما چندین کوکی برای ذخیره اطلاعات ورود و انتخاب‌های نمایش صفحه نمایش شما تنظیم می‌کنیم. کوکی‌های ورود به سیستم دو روز دوام می‌آورند و کوکی‌های گزینه‌های صفحه یک سال دوام می‌آورند. اگر “Memember Me” را انتخاب کنید، اطلاعات شما به مدت دو هفته ذخیره خواهند شد. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی های ورود حذف خواهند شد.

اگر مقاله ای را در وبسایت ما ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره می شود. این کوکی شامل هیچ داده شخصی نیست و به سادگی شناسه پست مقاله ای را که به تازگی ویرایش کرده اید نشان می دهد. بعد از 1 روز منقضی می شود.

محتوای جاسازی شده از وب سایت های دیگر

 مقالات موجود در این سایت ممکن است حاوی محتوای جاسازی شده باشد (مانند فیلم ها، تصاویر، مقالات و غیره). محتوای جاسازی شده از سایر وب سایت ها دقیقاً به همان روشی عمل می کند که گویی بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وب‌سایت‌ها ممکن است داده‌های مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی شخص ثالث دیگری را تعبیه کنند، و بر تعامل شما با محتوای جاسازی شده نظارت کنند، از جمله اگر حساب کاربری دارید و به آن وب‌سایت وارد شده باشید، تعامل شما با محتوای جاسازی‌شده را ردیابی می کند.

اطلاعات شما را با چه کسانی به اشتراک می گذاریم

در صورت درخواست بازنشانی رمز عبور، آدرس IP شما در ایمیل بازنشانی درج می شود.

چه مدت داده های شما را حفظ می کنیم

 اگر نظری بگذارید، نظر و ابرداده آن برای مدت نامحدود ذخیره می شود. این به این دلیل است که ما بتوانیم نظرات بعدی را به‌جای نگه‌داشتن آن‌ها را در صف تعدیل، به‌طور خودکار شناسایی و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که ارائه می دهند ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمانی ببینند، ویرایش یا حذف کنند (به جز اینکه نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند). مدیران وب سایت نیز می توانند آن اطلاعات را ببینند و ویرایش کنند.

چه حقوقی بر روی داده های خود دارید؟

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرات خود را گذاشته اید، می توانید درخواست کنید تا اطلاعات شخصی شما را برای شما ارسال کنیم. شما همچنین می توانید درخواست کنید که ما اطلاعات شخصی را که در مورد شما نگهداری می کنیم پاک کنیم. این شامل هیچ داده ای نمی شود که ما موظف به نگهداری آن برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم.

ما داده های شما را به کجا ارسال می کنیم؟

نظرات بازدیدکنندگان ممکن است از طریق یک سرویس خودکار تشخیص هرزنامه بررسی شود.

تماس فوری