متهم به قتل با ضرب گلوله در کلوب شبانه EFS؛ تحت پیگرد قانونی

در روز ٢٢ اوت, به دنبال قتلی که در  کلوب شبانه EFS در نیمه شب ١٧ ژوئيه امسال رخ داد حکم دستگیری ابدی رحمان جمال توسط دادگاه فدرال کانادا صادر شد. ابدی رحمان جمال ٢۶ ساله تحت پیگرد قانونی به اتهام ارتکاب دو فقره قتل با ضرب گلوله در کلوب شبانه واقع در کینگ وست تورنتو قرار گرفته است.

در ساعاتی پس از نیمه شب ١٧ ژوئیه ٢.٢٢ در کلوب شبانه معروفی به نام EFS در جنوب شهر تورنتو در خیابان کینگ وست صدای شلیک پیاپی تیر میهمانان را به وحشت می اندازد. به گزارش روزنامه ها, میهمانان کلوب به دنبال شنیدن صدای تیر سراسیمه به بیرون هجوم می آورند. به دنبال گزارش شخصی به پلیس تورنتو پلیس متعاقبا وارد شده و در بدو ورود یک مرد و یک زن را که به شدت مجروح شده بوده اند به بیمارستان منتقل می کند. مرد مضروب که در وضعیت خطرناک جسمانی و با فقدان علایم حیاتی توسط پلیس کشف شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود. طبق گزارش پلیس، پاردیپ برار ۲۶ ساله ساکن برمپتون در شب دوشنبه جان خود را در بیمارستان از دست می دهد. ماموران بخش تحقیقات جنایی پلیس به تحقیقات روی این پرونده ادامه می دهند.

به گزارش سیتی نیوز در تحقیقات به عمل آمده بعدی از طریق دوربینهای مراقبتی داخل کلوب, این کلوب در پی این حادثه متهم به اهمال در اعمال جستجوهای امنیتی و شکستن شرایط گواهینامه لیکور (مشروبات الکلی) شده و ایراد شده که به علت عدم جستجوی بدنی تمام میهمانان با ردیاب فلزی قبل از ورود به کلوب در شب حادثه, امکان ورود اسلحه را به کلوب تسهیل بخشیده است. کلوب EFS ظرف مدت کوتاهی پس از این حادثه جنایی توسط کمیسیون سرگرمی و مشروبات الکلی آنتاریو AGCO بسته و مجوز آن باطل شد.

طبق تحقیقات بعدی اداره جنایی پلیس تورنتو، ابدی رحمان جمال متهم این پرونده اعلام شده است. به گفته میهمانان کلوب به سیتی نیوز، وی آخرین نفری بوده که دیده شده در شب جنایت از کلوب خارج می شده است. به گزارش پلیس این شخص متهم به قتل درجه یک, مسلح, خطرناک و متواری اعلام شده است. پلیس تورنتو از کسانی که از او اطلاعی دارند خواسته است تا با بخش ١۴ اداره پلیس تورنتو تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری