به قتل رسیدن زنی به ضرب گلوله در اتوبیکوک

صبح امروز چهارشنبه دهم می، حوالی ساعت ۴:۳۰ زنی در حوالی تقاطع لجیون و منیتوبا در ناحیه اتوبیکوک به ضرب گلوله به قتل رسید.

به دنبال دریافت گزارش از نگهبان ساختمانی در این ناحیه پلیس تورنتو به محل واقعه می شتابد. آنها زنی را که به ضرب گلوله مجروح شده در این ناحیه اکتشاف می کنند. مردی در حال فرار از محل مشاهده می شود. با وجود دخالتهای عملیات نجات اورژانس متاسفانه زن به علت عمیق بودن جراحات در محل جان می سپارد.

حادثه به اینگونه گزارش شده که نگهبان ساختمان گزارشی از ساکنین مبنی بر شنیدن صدای ضربت بلند شبیه شلیک گلوله پس از شنیدن صداهای جرو بحث شدید و مشاجره در محل واقعه دریافت می نماید. نگهبان بلافاصله جریان واقعه را به پلیس گزارش می دهد و پلیس در اسرع وقت در محل حضور به هم می رساند.

پرونده اکنون در دست تحقیقات جنائی است. پلیس از کسانی که در این خصوص اطلاعاتی در دست دارند تقاضا نموده که اطلاعات را برای شناسایی مجرم و تکمیل جریان پرونده در اختیار پلیس قرار دهند.

روز رسانی:

ساعاتی بعد دهم می، کدیم رابینسون ۳۴ ساله به اتهام قتل درجه دو در ارتباط با این جنایت دستگیر شد. کدیم روز یازدهم در دادگاه تورنتو به اتهام قتل درجه دو در جلسه اول محاکمه می شود. پرونده هنوز در دایره جنایی برای تصمیم گیریهای نهایی در دست تحقیقات می باشد. پلیس از کسانی که اطلاعات بیشتری دارند درخواست کرده تا با ارائه اطلاعات در اجرای عدالت همکاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری